چهارده اسفند 1362 در یکی از محلات مرکزی شهر تهران به دنیا آمدم. فرزند سوم خانواده و دختر اول خانواده شش نفره که ای که بیشتر وقت کودکی ام به بازی های پسرانه و دوچرخه سواری و یه موقع هایی هم عروسک بازی گذشت. در دوران مدرسه ، بهترین مدرسه نبودم ولی از خوب ها محسوب می شدم.

در مدرسه حجاب منطقه 5 در رشته انسانی دبیرستان را گذراندم و به میل شدید قبولی در کنکور پیش دانشگاهی را در مدرسه نمونه فرهنگ منطقه 11 طی کردم.بودن در کنار رتبه ای یک و دورقمی کنکور سال 1381 .

به دلیل علاقه قدیمی و حس سخنوری رشته مورد علاقم یعنی حقوق را در دانشگاه آزاد اسلامی ادامه دادم و علی رغم شاگرد اول شدنم در ترم اول دانشگاه خیلی زود پی بازار کار را گرفتم و به تدریس دورس راهنمایی و دبیرستان در آموزشگاه خواجه نصیر مشغول شدم. تدریس ، حقوق و درس و دانشگاه علاقه ها و مشغولیت های من در آن سالها بودند ولی کافی نبودند. ازدواج، امنیت زندگی کارمندی، روزمرگی و مادری یک دهه زندگی من را پر کردند ولی تردیدی همیشه بامن همراه بود که من دقیقا چه چیزی را می خواهم . همون طور که در پیش گفتار کتابم یعنی کتاب «ده ثانیه » نوشتم: تاس بازی زندگیم را دوباره انداختم ، منتظر نماندم ببینم شش آمده یا نه ، فقط شروع کردم.

آنچه ما را متفاوت می سازد ما را بهتر می سازد 

  • فارغ التحصیل شدن در مقطع کارشناسی ارشد حقوق
  • شرکت در دوره های تکمیلی و کاربردی حقوقی ، شخصیت شناسی و روان شناسی، مدیریت فروش، راه اندازی استارتاپ، کار آفرینی، دوره بلند مدت استادی و…

هم درس می خونم، هم تو دانشگاه تدریس می کنم ، شغلم رو دوست دارم و به شدت عاشق قرارداد نویسی و تدریس هستم ،برای کارآفرینی و کمک به آدم ها و کسب و کارها وقت میزارم.مطالعه می کنم، کلاس میرم و در حال فعالیت هستم. در کار کاملا جدی و تمام تلاشم را میکنم که تعالیم حقوقی و آموخته ها رو بصورت کاربردی و ساده بیان کنم و کاملا بین رشته ای درس ها رو طراحی می کنم.

برای رسیدن به رویاهام تلاش می کنم، سعی می کنم متفاوت و ریز فکر کنم و دنبال خلق نتایج متفاوت ام. رویای داشتن یه مدرسه مهارت آموزی کسب و کار برای خلق زندگی نو پس از شکست را دارم و یه گلخونه بزرگ زمان بازنشستگی .