گزارش کارگاه ” اصول قراردادها و قرارداد نویسی”

0 7

کارگاه یک روزه “اصول قرارداد ها و قرارداد نویسی” در روز پنج شنبه، ۲۶ مهرماه ۱۳۹۷ از ساعت ۹/۳۰ تا ۱۵/۳۰ در مجموعه پژوهشکده دانشکده شریف  مرکز کارآفرینی تیوان برگزار شد.
در این کارگاه یک روزه مدرس قرارداد ها سرکار خانم هنگامه عسگری درباره اصول کلی قراردادها و ارکان آن و مراحل و ادبیات قرارداد نویسی صحبت کردند.
در ادامه  گزارش کوتاهی از این کارگاه یک روزه ارائه می گردد.

در بخش اول ” کارگاه اصول قراردادها و قراردادنویسی ” به بیان :

۱- مقدمات قراردادی

۲- ادبیات قرارداد نویسی

۳-ارکان نوشتاری یک قرارداد و…. ،پرداخته شد.

معرفی کارگاه یک روزه قراردادنویسی در آپارات

و در بخش دوم کارگاه ” اصول قراردادها و قراردادنویسی به بیان شرایط تعیین و تشریح موضوع قرارداد به تفکیک قراردادهای کالا محور و خدمات محور و تعهد نویسی  در هر کدام از این موارد شد.

بسیاری از افراد فکر می کنند که موضوع قرارداد اهمیت خاصی ندارد و صرف نظر از شرایط شکلی بار حقوقی خاصی ایجاد نمی کند ، به همین منظور برای تفکیک شرایط عنوان نویسی در قراردادها به تفکیک قراردادهای فروش کالا و فروش خدمات طرح و بررسی شد.

اتفاق جالب کارگاه یک روزه اصول قراردادها و قرارداد نویسی:

یکی از اتفاقات جالب این کارگاه حضور چند تن از دوستان حقوق خوان و وکیل دادگستری در این کارگاه بوده که ضمن استقبال همیشگی از حضور دوستان همکار در کارگاه ها و رویدادها ، مباحثات جالبی هم مطرح که ضمن افزایش بار حقوقی و علمی کارگاه ، به کاربردی بودن مطالب و طرح کیس های پرونده های قضایی جاری در مراجع قضایی پرداخته شد.

 

استفاده از اسلایدهای کاملا کاربردی در کارگاه یک روزه اصول قراردادها و قرارداد نویسی

یکی از تمایز های این دوره از قرارداد نویسی بروز رسانی بسیاری از اسلایدها و چکیده کردن مطالب هر قسمت در تیتر : چگونه بنویسیم

 

که هم بسیار برای شرکت کنندگان جالب توجه بوده است و هم بسیار کاربردی.جهت تهیه اسلایدهای چگونه بنویسیم همین حالا می توانید درخواست کنید.

 

بخش خوشمزه کارگاه یک روزه اصول قراردادها و قرارداد نویسی:

از آنجایی که خوراک و تغذیه مناسب در کلاس آمورشی تاثیر مضاعفی بر یادگیری عملکرد مناسب دارد و همچنین علاقه خاص مدرس به خوراکی های خوشمزه جزء جدانشدنی کارگاه های برگزار شده است؛ بخش پذیرایی آزاد از ساعات ابتدای شروع کارگاه تا پایان روز برقرار بود.

 

بخش پایانی کارگاه یک روزه اصول قراردادها و قرارداد نویسی

نیم ساعت آخر کارگاه به پرسش و پاسخ و بیان تجربیات شخصی شرکت کنندگان در مقوله قرارداد ها و مشکلات حادث شده برای آن ها و مجموعه شان صحبت کردند.
پذیرایی مختصر ، شبکه سازی و عکس های یادگاری پایان بخش این کارگاه ۶ ساعته بود.

 

جهت تهیه محصول صوتی این کارگاه می توانید عدد ۹ را

به شماره ۰۹۳۹۸۵۵۷۵۴۸ پیامک نمایید .

 

برای اطلاع از کارگاه های در حال برگزاری، ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

از اینکه ما را به دوستان خود معرفی می کنید سپاسگذاریم.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.